półki kuchenne

W każdej kuchni potrzebne są dodatkowe przestrzenie do przechowywania. W zależności od dostępnej przestrzeni można zdecydować się na wiszące półki, zabudowaną szafkę lub regał. Funkcjonalne regały kuchenne znakomicie sprawdzają się jako miejsce do dodatkowego przechowywania, wykazując się niezwykłą pojemnością w stosunku do niewielkiego rozmiaru. Zajmujące niewiele miejsca regały kuchenne, które dobrać można w wielu konfiguracjach stylistycznych, znakomicie wpisują się zarówno w nowoczesny, jak i tradycyjny styl aranżacyjny.

Regały kuchenne mobilne – praktyczne rozwiązanie w małej kuchni

Wyjątkową funkcjonalnością wykazują się regały kuchenne mobilne. Niskie regały na kółkach to praktyczne miejsce do przechowywania niezbędnych, kuchennych akcesoriów, potrzebnych w trakcie gotowania. Łatwo dostępne na kilku poziomach akcesoria do gotowania, przyprawy oraz naczynia można ustawić w dogodnym miejscu, w zależności od potrzeb. Stylowe regały kuchenne mobilne stanowią stylowy dodatek do wyposażenia kuchni.

Niskie regały kuchenne – dodatkowa powierzchnia, przedłużenie blatu roboczego

Niskie regały kuchenne znakomicie sprawdzają się w kuchniach, w których ze względu na niewielką powierzchnię dysponujemy niewystarczającą powierzchnią blatu roboczego. Na półkach regału niskiego można ustawić sprzęty drobnego AGD, natomiast jego górna część z powodzeniem posłuży jako przedłużenie blatu. Łatwość zmiany miejsca ustawienia regału niskiego zapewnia wyjątkową funkcjonalność. Tego typu regału kuchenne posiada w swojej ofercie internetowy sklep meblowy Edinos.pl

regał kuchenny ścienny

Wysokie regały kuchenne do przechowywania drobiazgów

Niezwykle pomocne w kuchni okazują się wysokie regały oferowane na stronie https://www.edinos.pl/regaly-kuchenne , które umieścić można na ścianie przeciwległej do zabudowy. Regały wysokie, utrzymane w podobnej stylistyce do stylu szafek w zabudowie, będą sprawiały wrażenie idealnie dopasowanych, zapewniając jednocześnie funkcjonalną powierzchnię przechowywania.

drewniana półka ścienna z szufladami

Stanowią idealne miejsce do przechowywania książek kucharskich, przepisów i receptur oraz akcesoriów kuchennych, które można na co dzień umieścić w gustownych, odpornych na zniszczenie pojemnikach. Wysokie regały, przypominające kredensy, doskonale prezentują się w kuchni, urządzonej w stylu retro. Na takich regałach doskonale wygląda ekspozycja gustownej porcelany lub szkła. Częściowo zamknięte regały kuchenne umożliwiają przechowywanie kuchennych tekstyliów.