fototapeta cegła

Cegła to jeden spośród najpopularniejszych tematów oryginalnych w ubiegłych latach. Stawiają na nią zarówno mieszkańcy domków jednorodzinnych oraz mieszkań, jak również właściciele restauracji, hoteli oraz wielu różnych obiektów. Fototapeta cegła to opcja dla osób, jakie nie mogą pozwolić sobie na zbudowanie prawdziwej ceglanej ściany. Ładna grafika doskonale przedstawia naturalną cegłę, stając się tematem głównym pełnej kompozycji pomieszczenia.

Czy taka fototapeta się sprawdzi?

Fototapety z motywem cegieł doskonale wpasują się w styl przemysłowy, mieszkania typu studio lub klimatyczne kafejki oraz lokale. Nie znaczy to natomiast, iż są ograniczone do tak drastycznego wykorzystania oraz możliwości zestawienia w danym stylu oraz kompozycji. Niniejsze modele są dobrym sposobem na złamanie ciągłości wyglądu w innym charakterze, przedstawienie nowoczesnego, oryginalnego elementu oraz nadanie całkowicie nieoczekiwanego stylu.

Fototapeta jak cegła do salonu, kuchni czy sypialni

Plusem fototapet, jakie wyglądają niczym cegła, ze sklepu jest przy tymże nie jedynie ich nowoczesność. Warte zaznaczenia jest to, iż fototapety w cegły są zrobione z ogromną starannością. Dzięki innowacyjnemu drukowi cyfrowymi kupujący może cieszyć się wyjątkową jakością wydruku. Odcienie na tapecie są żywe natomiast powierzchnia lekko lśniąca. Fototapety z cegłą mogą być montowane chociażby na ścianach, jakie są w ciągu dnia bardzo nasłonecznione. Pomimo tego ograniczenia nie traci na urodzie oraz prezentuje się dobrze również po dłuższym czasie użytkowania.

Fototapeta cegła na ścianę do pomieszczenia w stylu skandynawskim

Twoje mieszkanie zasługuje na najlepsze, jednak to, iż winno być piękne nigdy nie oznacza, że musisz ubierać je w kwiatki, róże oraz koronki. Równie dobry rezultat uzyskasz stosując tak popularne w normalnym życiu motywy. Jakimi są materiały budowlane. Wyobraź sobie własny kominek, jakiego otoczenie stanowi ceglana ściana. Nie ta prawdziwa, jednak zrobiona dzięki profesjonalnej fototapecie. Czerwony, szary, brązowy mur, przystrojony grafitti, pochlapany farbą, trochę zużyty patyną czasu może tworzyć oryginalną ozdobę pomieszczenia.

Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o fototapety?

Cegła to dość trudny wzór: jeżeli chcesz, aby wyglądał naturalnie, potrzebna jest doskonała jakość. W ofercie wielu różnych sklepów odnajdziesz fototapety zrobione z zastosowaniem najdoskonalszych produktów. Przede wszystkim warto zdecydować się na fototapetę ze znanego sklepu, ponieważ wówczas będziemy mieli gwarancję doskonałej jakości. 

Interesuje Cię ceglany wzór, który ozdobi twoją ścianę? Odwiedź https://obrazowo.pl i wybierz pasującą fototapetę.