wieża aluminiowa

Rusztowania aluminiowe to niezbędny element przy różnego rodzaju pracach, nie tylko tych stricte budowlanych. Doskonałym produktem z tej kategorii są przejezdne, aluminiowe rusztowania BoSS od firmy Harsco Infrastructure Polska. Czym charakteryzuje się ten typ rusztowania oraz jakie jego zalety można wymienić? O tym w poniższym artykule!

Aluminiowe rusztowania BoSS – charakterystyka

Przejezdne aluminiowe rusztowania BoSS to najnowocześniejszy projekt na rynku w Europie, spełniający wiele wymagań i certyfikaty bezpieczeństwa. Są to bardzo lekkie rusztowania, sprawdzające się przy pracach budowlanych, konserwacyjnych czy instalacyjnych. Aluminium, z którego rusztowanie jest wykonane gwarantuje długą żywotność, wytrzymałość i odporność na korozję. Poza tym, rusztowania BoSS mają błyszczącą i bardzo gładką powierzchnię, dzięki czemu dobrze się prezentują. Jest to szczególnie istotne tam, gdzie istnieje potrzeba instalacji rusztowania w reprezentacyjnym miejscu, np. w sklepach. Niska waga elementów ułatwia transport, wygodny montaż i demontaż. Przejezdne wieże to stabilne ramy montowane na kółkach. Dzięki temu rusztowania można bezproblemowo przesuwać z miejsca na miejsca, dlatego idealnie sprawdzą się w przypadku prac tymczasowych bądź przy różnego rodzaju instalacjach: wentylacyjnych, grzewczych, sanitarnych czy elektrycznych. Umożliwiają instalowanie znaków, wykonywanie robót dekoracyjnych, malarskich czy przeszkleń. Zestawy elementów można łączyć na wiele sposobów, przy czym ich ilość jest ograniczona do minimum. Poza podstawowymi wariantami w długościach 1,8m, 2,5m i 3 metry, z komponentów można budować bardzo złożone konstrukcje.

Zalety rusztowań BoSS

Podstawowymi zaletami rusztowań przejezdnych jest łatwość ich montażu, przechowywania i mobilność. Dzięki temu rusztowania aluminiowe to dobre rozwiązanie, jeśli planujemy wynajem rusztowań. Wysokiej jakości rusztowania aluminiowe BoSS można wynająć w dobrych firmach zajmujących się kompleksowym montażem i demontażem rusztowań, takich jak chociażby Skat Rusztowania. Dzięki kompleksowej usłudze i dopasowaniu do potrzeb, możemy zaoszczędzić pieniądze, ale również bezcenny czas.

Rusztowania BoSS to konstrukcje wytrzymałe, a wbudowane w nich koła posiadają możliwość blokowania, przez co stanowią wysokiej jakości zabezpieczenie pracowników przy pracach na wysokościach. Do montażu rusztowania aluminiowego zbędne są specjalistyczne narzędzia, ponieważ składa się je bardzo łatwo z modułów. Rusztowanie aluminiowe świetnie sprawdzi się tam, gdzie nie jest możliwe zastosowanie innych rusztowań. Pozwalają one również uniknąć zniszczeń przy montażu innego rodzaju rusztowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *