Tempur poduszka

Marzy Ci się wygodny sen? Masz dość obolałych mięśni po przebudzeniu? Jeżeli chcesz zmienić swój sen na taki, który sprawi, że obudzisz się zrelaksowany i wypoczęty jesteś na dobrym tropie. Na zdrowy sen składa się wiele czynników związanych z samopoczuciem, higieną, stanem zdrowia. Ważne są również aspekty techniczne, zatem: rodzaj materaca, stelaż i łóżko, odpowiednia kołdra i poduszka. Wszystkie te składniki wzięte razem pod uwagę tworzą doskonałą sypialnię.

Dla tych, którzy zmagają się z bólami kręgosłupa czy głowy poprzez nieodpowiednie ułożenie w trakcie snu stworzone zostały produkty o działaniu ortopedycznym z ważnym atestem medycznym. Jednym z takich produktów jest poduszka Tempur Millenium – skorzystaj z linku, by zobaczyć na zdjęciu jak układa się na niej ciało odpoczywającego: https://salonsnu.pl/poduszki-tempur/111-poduszka-millennium-tempur-120213.html.

Poduszka Tempur Millennium
Poduszka Tempur Millennium

Co sprawia, że poduszka może zdobyć atest medyczny? Wykonana została z wysokoelastycznego materiału Tempur, którego zadaniem jest reagowanie na ciężar i temperaturę. Pod naciskiem materiał dopasowuje się do ciała wypoczywającego, redukując napięcie oraz zapewniając komfortowe podparcie. Owego „dopasowania” nie należy mylić z nieprzyjemnym uczuciem zapadania, jakie może towarzyszyć przy miękkich modelach. Materiał Tempur jest sprężysty, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu ciała, przy zachowaniu komfortowego podparcia, a gdy nacisk znika materiał wraca do wyjściowego kształtu.

Na szczególną uwagę zasługuje kształt poduszki – profilowana, w przekroju przypominająca niesymetryczną dolinę. Wyższy brzeg to część oparcia przeznaczona na ułożenie szyi, w obniżeniu spoczywa głowa śpiącego ustabilizowana przez niewielkie wzniesienie na końcu. Co warto zauważyć, poduszka od strony ramion jest lekko wycięta, pochylona w kierunku śpiącego. Umożliwia to prawidłowe ułożenie ramion w trakcie snu, co jest szczególnie ważne w wypadku osób śpiących na boku.

Niewątpliwe korzyści z korzystania z poduszki Millenium odkryją osoby, którym zdarza się chrapać. Niestety, ta przypadłość wiąże się często z pozycją odpoczynku – dobre ułożenie pomaga walczyć z tą przykrą przypadłością, zapewniając komfort reszcie domowników.

Tempur poduszka samochodowa
Tempur poduszka samochodowa

Jednak, by zadbać o swój kręgosłup, należy dbać o niego nie tylko w nocy. Niezależnie od tego, jak doskonale wyposażona będzie sypialnia, jeżeli w ciągu całego dnia spędzasz dużo czasu na niewygodnym krześle czy fotelu, nawet wygodny sen może nie wynagrodzić napięcia jakie przyjmuje Twój kręgosłup.

Rozwiązanie tego problemu może znacznie poprawić Twoje smopoczucie, a znajdziesz je pod adresem: https://salonsnu.pl/akcesoria-tempur/50-posuszka-tempur-samochodowa.html. To nieduża, przenośna poduszka wykonana z pianki Tempur, która sprawdzi się jako dodatkowe podparcie do biura czy auta. Kiedy zadbasz o swoje ciało zarówno w dzień jak i w nocy Twój kręgosłup na pewno Ci podziękuje!

Polecamy również https://www.youtube.com/KomfortSnu/

artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *