garaż ogrodowy

Szukasz uniwersalnego domku narzędziowego, który uchroni Twoje 2 kółka przed kradzieżą? Zależy Ci na znalezieniu funkcjonalnego schowka, który ozdobi nowocześnie urządzony ogród? A może marzysz o solidnym garażu ogrodowym na rowery i hulajnogi, z którego będziesz mógł korzystać przez wiele lat? Jeśli choć raz odpowiedziałeś „tak”, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Kochasz jazdę na rowerze? My też! Ale w wolnych chwilach lubimy także pielęgnować ogród i majsterkować. Właśnie dlatego wybraliśmy AvantGarde – uniwersalny garaż do ogrodu, który umożliwia wygodne przechowywanie roweru, hulajnóg, narzędzi i innych przedmiotów. Ten niezwykły domek narzędziowy ma wiele zalet, lecz 3 z nich z pewnością Cię zaskoczą. Poznaj je i przekonaj się, że nigdy wcześniej nie widziałeś tak funkcjonalnego i jednocześnie estetycznego garażu ogrodowego. 

garaż ogrodowy na rowery

1. Domek narzędziowy z 20-letnią gwarancją

Kupując estetyczny i solidnie wykonany schowek na rowery w ogrodzie zyskujesz coś więcej niż tylko efektowny garaż. W jego cenie otrzymujesz także pewność, że przez co najmniej 20 lat Twój domek narzędziowy nie ulegnie zniszczeniu z powodu korozji. Dzięki temu przestaniesz się martwić o to, czy udało Ci się zabezpieczyć rower i narzędzia przed wilgocią. Austriacki garaż ogrodowy firmy Biohort jest wykonany z ocynkowanej, poliestrowej blachy stalowej i wyposażony w specjalne zadaszenie, które chroni przed deszczem.

W procesie produkcji zadbano także o połączenia gwintowe i zawiasy, które zostały wytworzone z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Niezwykła odporność materiałów na szkodliwe warunki pogodowe to niewątpliwy wyróżnik naszego domku narzędziowego. W przeciwieństwie do tanich modeli garaży, które przetrwają kilka sezonów, nasz schowek będzie Ci służył co najmniej przez 2 dekady.

domki narzędziowe

2. Komfortowy garaż ogrodowy, który nie wymaga konserwacji

Czy wiesz, co fani majsterkowania i wycieczek rowerowych lubią w naszych garażach najbardziej? To, że po ich ustawieniu w ogrodzie mogą przestać myśleć o przechowywaniu przedmiotów i skupić się na swoich pasjach. Ekskluzywne garaże na rowery AvantGarde nie wymagają malowania ani konserwacji. Zachowują swój estetyczny wygląd przez wiele lat, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek działań lub ponoszenia nakładów finansowych. Kupując je, płacisz tylko raz, a później oszczędzasz cenny czas i pieniądze, które wydałbyś na konserwację. Wybierz najlepszy garaż ogrodowy na polskim rynku i ciesz się wygodą oraz efektownym wyglądem domku narzędziowego przez długi czas.

garaż do ogrodu

3. Znacznie więcej niż zwykły schowek na rowery w ogrodzie

W naszym domku narzędziowym przechowasz nie tylko rowery, ale także hulajnogikosiarki, taczki oraz narzędzia ogrodowe. Jego pojemność jest imponująca, a nowoczesne sposoby organizowania przestrzeni wewnątrz garażu sprawiają, że każda rzecz będzie zawsze leżeć na swoim miejscu. W wersji standardowej otrzymasz od nas m.in. komplet półek wraz z szynami do montażu oraz 6 praktycznych uchwytów. Możesz jednak dodatkowo wyposażyć swój schowek w uchwyt na rowery, wygodną rampę wjazdową lub składany stół. Dzięki nim Twój domek narzędziowy stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny, a utrzymanie w nim idealnego porządku przestanie być fikcją.

schowek na rowery w ogrodzie

To jednak nie wszystko! Wewnętrzna część bocznej ściany AvantGarde świetnie zastąpi regał z półkami i uchwytami, a jej zewnętrzna strona doskonale sprawdzi się w roli kwietnika. Aby Twój ogród był jeszcze piękniejszy, dopasuj wygląd schowka do fasady domu, wybierając 1 z 3 kolorów: srebrnyciemnoszary lub kwarcowoszary.

Dowiedz się więcej o luksusowym schowku na rowery w ogrodzie austriackiej firmy Biohort. Zadzwoń pod nr: +48 531 782 978 lub wyślij wiadomość na adres: [email protected]

Zapraszamy do kontaktu!

Garaże Ogrodowe

www.garaze-ogrodowe.pl