osiedle

Jeśli szukasz ciekawego miejsca do zamieszkania, osiedle Pruszcz Park jest z pewnością warte Twojej uwagi. Powstaje blisko centrum miasta, ma przyciągać do siebie mieszkańców szukających harmonii, zieleni i nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Deweloper Szymichowski, który odpowiedzialny jest za budowę kompleksu, zapowiada, że pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku już w październiku 2021 roku.

Mieszkanie w wysokim standardzie

Pruszcz Park ma stać się miejscem, w którym każdy może znaleźć wymarzony lokal w wysokim standardzie. Mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe znajdują się obecnie w sprzedaży, a do Budynku A nowi mieszkańcy wprowadzą się już na zimę. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by odpowiadały potrzebom współczesnego mieszkańca – w niektórych lokalach będzie na przykład istniała możliwość wydzielenia osobno kuchni. Mieszkania będą również posiadały pomieszczenia gospodarcze, które z łatwością będzie można przekształcić w dodatkową toaletę czy garderobę.

Jednym z większych atutów nowych lokali jest fakt, że mieszkańcy zyskają możliwość korzystania z uroków zielonych terenów wspólnych również w obrębie własnej nieruchomości – mieszkania usytuowane na parterze zyskają dostęp do prywatnych ogródków, a mieszkańcy wyższych kondygnacji również będą mieli możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, korzystając z wygodnych balkonów.

osiedle

Zieleń i harmonia w centrum miasta

Nowy kompleks to idealne połączenie wygody, jaka płynie z mieszkania w centrum miasta oraz spokoju i harmonii, które będzie wnosić otaczająca osiedle i znajdująca się pomiędzy budynkami bogata roślinność. Na terenie Pruszcz Parku powstaną także niewielkie parki pełne roślinności, gdzie możliwy będzie wypoczynek i relaks. Naturalne motywy znajdziemy również wewnątrz budynków, gdzie do wykończenia części wspólnych sięgnięto właśnie po rośliny i drewno. Dzięki takiemu połączeniu materiałów, pomieszczenia te będą świetnie współgrały z całym zamysłem, jaki stoi za budową Pruszcz Parku. Mieszkańcy będą mieli szansę na to, by poczuć się jak w prawdziwym parku, korzystając jednocześnie z udogodnień, jakie płyną z mieszkania w nowoczesnym kompleksie w centrum miasta.

Lokalizacja

Osiedle powstaje u zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej. W okolicy znajdziemy szkoły, przedszkola, sklepy usługowe oraz miejsca kultury i tereny zielone. Mieszkańcy będą mieć swobodny dostęp do komunikacji miejskiej, także poruszanie się po mieście nie będzie stanowiło żadnego problemu. Z osiedla będzie również łatwy dojazd do autostrady oraz obwodnicy. Z Pruszcz Parku sprawnie dotrzemy do Trójmiasta, co ułatwi mieszkańcom komunikację do pracy czy szkoły.

osiedle

Udogodnienia

Na terenie kompleksu powstać mają również place zabaw, które zapewnią bezpieczne warunki do zabawy na świeżym powietrzu dla najmłodszych mieszkańców oraz ich rodzin. Osiedle ma zostać oświetlone instalacją LED, która będzie uruchamiana czujnikami ruchu. Nowoczesne rozwiązania znajdziemy również w halach garażowych, gdzie znajdą się miejsca parkingowe dla samochodów elektrycznych. Hale garażowe dostosowane będą również do samochodów wyposażonych w instalację LPG.

Jak widać, współczesne budownictwo dba nie tylko o człowieka, ale również o naturę. Z takiego połączenia powstał Pruszcz Park, który z pewnością stanowi jedno z ciekawszych miejsc do zamieszkania na Pomorzu.