Osprzęt elektroinstalacyjny

Chociaż w przypadku takiego osprzętu jak gniazda teleinformatyczne do przestrzeni biurowej nie powinno się oszczędzać, to jednocześnie często dochodzi do sytuacji, w której należy ograniczyć koszty. Na szczęście można wówczas postawić na ekonomiczne rozwiązanie, jakim jest osprzęt elektroinstalacyjny marki Kontakt-Simon. Tego typu elementy wykonane są z tworzywa sztucznego, które nie przewodzi prądu. Dodatkowo design gniazd został zaprojektowany w taki sposób, że pasują zarówno do biur, jak i mieszkań.

  1. Seria gniazdek Simon 10
  2. Polecane gniazda teleinformatyczne
  3. Ekonomiczne rozwiązanie, które nie przewodzi prądu

Seria Simon cieszy się dużą popularnością, na co wpływa zarówno doskonała jakość i przystępna cena, jak i możliwość dobrania koloru w taki sposób, aby najlepiej pasował do wnętrz. Gniazdka nie przysparzają problemów podczas montażu, a dodatkowo produkt gwarantuje doskonałą funkcjonalność.

Seria gniazdek Simon 10

Popularne produkty z serii Simon 10 przypadną do gustu osobom, które cenią sobie wysoką jakość i zależy im na tym, aby uzyskany efekt był jak najlepszy. Ramki mają czterostopniowe zatrzaski, dzięki czemu produkt świetnie przylega do ściany. Zróżnicowana oferta obejmuje gniazdka komputerowe RJ45 (dostępne między innymi w wariancie pojedynczym i podwójnym), gniazda antenowe, wtyczkowe z uziemieniem, łączniki świecznikowe i wiele innych rozwiązań. Wybierając produkty z tej serii do biura, można uzyskać spójny efekt, zwłaszcza jeżeli postawi się na uniwersalny kolor biały. 

Polecane gniazda teleinformatyczne

Oprócz biur i mieszkań, gniazda teleinformatyczne sprawdzą się również w sklepie oraz we wszystkich obiektach, w których należy zapewnić tradycyjne połączenie telefoniczne, dostęp do internetu przez kabel lub zasilanie. Wysoka trwałość tych elementów pozwala stosować je nawet tam, gdzie użytkownicy nie dbają o sprzęty podczas codziennego użytkowania. Sprawdź już teraz produkty z kategorii Simon 10 na stronie https://sklep.elus.pl/, a na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednie rozwiązania. Warto również zapytać sprzedawcę o promocje, dzięki którym można obniżyć koszty.

Ekonomiczne rozwiązanie, które nie przewodzi prądu

Wszystkie rozwiązania oferowane w ramach linii Simon 10 mają specjalny mostek, który nie przewodzi prądu. Zwiększa to bezpieczeństwo użytkowników. Producent zadbał również o to, aby poszczególne elementy były wysokiej jakości. Niezależnie więc od tego, czy chodzi o przyciski, czy mocowania ramek, wszystko jest solidnie wykonane i posłuży przez długi czas.