narożnik z funkcją relax

We współczesnych aranżacjach wnętrz króluje komfort i funkcjonalność. Producenci prześcigają się w coraz bardziej innowacyjnych rozwiązaniach, chcąc zapewnić klientom jak największą łatwość i wygodę podczas użytkowania przestrzeni domowej. Kwintesencją tego kierunku rozwoju branży meblarskiej są narożniki modułowe z funkcją relax. Czym różnią się od klasycznych rozwiązań? Na jakiej zasadzie działają i jakie dają nam możliwości pod kątem aranżacji wystroju wnętrza?

Narożnik z funkcją relax, a klasyczny

Klasyczny narożnik jest w zasadzie specyficznym rodzajem kanapy, którą możemy postawić w rogu pokoju. Produktów tego typu znajdziemy na rynku całe mnóstwo. Dużo ciekawszą opcją jest narożnik z funkcją relax. Pozwala on bowiem na przystosowanie funkcjonalności mebla do swoich potrzeb. W jednej chwili możemy jeść obiad przy stole, a w drugiej wysunąć podnóżek i oddać się relaksowi przy akompaniamencie ulubionej muzyki.

Jak działają narożniki modułowe z funkcją relax?

Narożniki modułowe z funkcją relax są oparte na schemacie budowy standardowych produktów. Wykorzystują jednak różne, interesujące rozwiązania, jak na przykład:

  • Zagłówki, podnóżki czy podłokietniki
  • Barek wbudowany wewnątrz narożnika
  • Zamontowany blat, na którym możemy postawić posiłek lub położyć książkę

Żeby skorzystać z danej funkcji wystarczy chwycić za konkretny segment narożnika i go pociągnąć. Wysuwamy w ten sposób podnóżek, zagłówek lub otwieramy barek – według własnych potrzeb, zawsze kiedy chcemy.

Funkcjonalność i ergonomia narożnika większe niż kiedykolwiek

Dzięki temu, że elementy takie jak barek, podłokietnik, blat czy podnóżek są już wmontowane w narożnik  – możemy łatwo ograniczyć ilość mebli w pomieszczeniu. Pozwala to na wykorzystanie większej ilości przestrzeni. Przykładowo – dzieci będą miały miejsce do zabawy, a dorośli żeby zrobić trening rozciągający albo kardio na skakance. Więcej miejsca w pokoju zawsze oznacza znacznie więcej możliwości.

Nowoczesny wystrój, a narożnik z funkcją relax

Narożniki modułowe z funkcją relax wpisują się we współczesny nurt aranżacji wnętrz nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale również estetyki. Dzięki dużej liczbie dodatkowych funkcji i ruchomych elementów mają one bardzo interesujący, futurystyczny charakter. Świetnie będą się komponować ze wszelkiego rodzaju propozycjami abstrakcyjnymi albo minimalistycznymi. Odnajdą się także w wystroju industrialnym albo urbanistycznym. Jeśli jesteśmy fanami oryginalności i ergonomii – taki mebel to dla nas doskonała opcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *