kontener

Nie tylko budowa domu, ale także nawet najmniejszy remont generuje odpady budowlane, których nie możemy wyrzucić do zwykłego pojemnika na odpadki. Dlatego planując budowę domu lub remont mieszkania musimy zaopatrzyć się w kontener na śmieci i gruz. Poniżej podpowiemy, jak dobrać odpowiedni kontener do naszych potrzeb oraz zdradzimy, jakie rozmiary mają kontenery na śmieci budowlane w Warszawie.

Kontenery na śmieci Warszawa – rodzaje

Mogłoby się wydawać, że kontenery na śmieci Warszawa proponuje wyłącznie jednego typu. Tak naprawdę mamy do wyboru kilka rodzajów kontenerów na śmieci i gruz, a należą do nich kontenery do składowania:

  • czystego gruzu,
  • gruzu mieszanego,
  • wielkogabarytowych odpadów,
  • innych odpadów, takich jak wełna mineralna czy styropian.

Dokładne określenie przez nas typu pojemnika zdecydowanie ułatwi nam prace remontowe oraz uprzątnięcie bałaganu, który powstaje w ich trakcie.

Kontenery na śmieci Warszawa – rozmiary

Dobór wielkości kontenera na śmieci i gruz ma kluczowe znaczenie. Po pierwsze przed zamówieniem kontenera musimy mniej więcej określić ilość odpadów budowlanych, które będziemy w nim składować. Drugą ważną kwestią podczas wyboru rozmiaru kontenera na gruz i śmieci jest miejsce jego ustawienia. Duży kontener na gruz i śmieci może po prostu nie zmieścić się w miejscu, w którym planujemy go ustawić. W związku z tym firma CityGruz.pl proponuje różne wielkości i pojemności kontenerów na śmieci. Najmniejszy z nich ma pojemność zaledwie 2 m3 i wybierany jest najczęściej do małych remontów w mieszkaniach. Największy kontener, który możemy zamówić w CityGruz.pl, ma oznaczenie KP36 i jego pojemność wynosi aż 36 m3. Tak duże pojemniki na gruz i odpady są zamawiane zazwyczaj przez duże firmy budowlane, które podczas wykonywanych prac generują naprawdę duże ilości różnego rodzaju odpadów.

Kontener na śmieci i gruz – jak zamówić odpowiedni w Warszawie?

W momencie, gdy określiliśmy już typ, a także rozmiar potrzebnego nam kontenera, możemy go zamówić. Jak to zrobić? Bardzo prosto! Firma CityGruz.pl proponuje nam kilka możliwości zamówienia kontenera na śmieci w Warszawie. Możemy skontaktować się z nimi telefonicznie i w trakcie rozmowy z konsultantem zamówić interesujący nas produkt, ale to nie wszystko. Jeśli nie mamy możliwości zadzwonić, możemy wysłać maila z zapytaniem o konkretny kontener lub wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy. Określimy w nim jaki kontener, gdzie, na jak długi i kiedy potrzebujemy. Citygruz – wywóz odpadów Warszawa oferuje nam nawet usługę natychmiastowego podstawienia. Kontener może znaleźć się u nas już za kilka godzin. Standardowo kontenery na śmieci i gruz w Warszawie wypożyczane są na około 3 do 7 dni. Oczywiście możemy ten czas wydłużyć.