Dobrej jakości prześcieradło powinno tworzyć jednolitą powierzchnię oraz zapewniać komfort snu. Idealnym wyborem może być prześcieradło 130×200.

Materiał i właściwości

Prześcieradła wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Certyfikowana i atestowana bawełna to gwarancja wygodnego i spokojnego snu. Prześcieradła bez problemu dopasowują się do wielkości łóżka i wysokości materaca. Wyposażone są również w bardzo mocną gumkę, która trwale utrzymuje prześcieradło 130×200 na materacu. Zapobiega to zsuwaniu się prześcieradła w nocy, tym samym nie przerywając snu.

Prześcieradło jest miękkie i przewiewne, stąd idealne sprawdzi się dla dzieci. Oprócz tego jest antyalergiczne, więc nada się również dla alergików i osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry. Naturalne materiały użyte do produkcji to gwarancja najwyższej jakości. W składzie prześcieradła 130×200 nie ma żadnych sztucznych dodatków, które źle mogą wpływać na skórę.

Wyjątkowe prześcieradła

Prześcieradła występują w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu wzorach. Szeroki wybór jest zdecydowanym atutem prześcieradeł. Każde z nich jest wyjątkowe na swój sposób, a ich różnorodność pozwala na wybranie tego jedynego, które idealnie dopełni pokój. 

Prześcieradło 130×200 jest szyte ręcznie w Polsce. Ręcznie wykonywane produkty to gwarancja najwyższej jakości. Każde z nich tworzone jest z sercem i pasją, specjalnie dla klienta i jego komfortu. W czasie procesu produkcji, zwraca się uwagę na każdy szczegół. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik, a klient otrzymuje produkt, który zapewnia wygodę jak i bezpieczeństwo.

Prześcieradło łatwo się pierze i suszy, dzięki czemu korzystanie z niego jest ułatwione. Oprócz tego, naturalne materiały wykorzystane do produkcji prześcieradeł, zapewnia o bezpieczeństwie użytkowania, ale także o ich trwałości. Kolory nie blakną, a struktura i właściwości prześcieradła nie zmieniają się po praniu. Warto również wspomnieć, że prześcieradła spełniają wszelkie normy i standardy europejskie, które są gwarancją jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *