grzejniki

Czasy, kiedy zawieszone w mieszkaniu grzejniki odstraszały swoim niezbyt oryginalnym i wyszukanym wyglądem dawno minęły. Obecnie produkowane kaloryfery łączą w sobie styl i funkcjonalność. Każdy, kto planuje zakup taniego grzejnika, który będzie się świetnie prezentował i odznaczał niezawodnością powinien zapoznać się z ofertą sklepu Pro-Term. 

Stylowe i funkcjonalne grzejniki Pro-Term

Producent grzejników Pro-Term oferuje tanie kaloryfery łazienkowe, dekoracyjne, pokojowe i wyróżnia się tym, że na swoje produkty daje aż 5 lat gwarancji. Wszystkie oferowane grzejniki są wykonane z najwyższej jakości stali. Główny nacisk podczas produkcji kładziony jest na jakość, trwałość oraz wytrzymałość użytych materiałów. Wszystkie grzejniki przechodzą niesamowicie rygorystyczne testy zanim trafią do klienta i są w pełni zgodne Europejskimi Normami PN-EN 422 i spełniają wymogi znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski). Szeroki wybór dostępnych modeli oraz możliwość wykonania grzejnika na zamówienie sprawia, że liczba dostępnych kształtów, rozmiarów, kolorów i wzorów jest praktycznie nieograniczona. Z pewnością każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla swojego mieszkań, ale również do biura, hotelu, czy restauracji.  

Grzejniki łazienkowe w różnych rozmiarach oraz kolorach będą pasowały zarówno do małych, jak i dużych łazienek. Doskonale spełnią funkcję grzewczą oraz sprawdzą się jako praktyczny wieszak na ręczniki, na którym mogą one swobodnie wyschnąć. 

Grzejniki dekoracyjne cechują się eleganckim i oryginalnym wyglądem, perfekcyjnie dopasują się do wnętrza łazienki, salonu, kuchni, czy też każdego innego pomieszczenia. Będą wspaniałą dekoracją naszego mieszkania. 

Grzejniki pokojowe idealnie dopasują się do każdej wielkości pomieszczenia. Pomogą dopełnić je oryginalnym wyglądem i nadać mu charakteru. 

Wszystkie oferowane grzejniki posiadają aż 5-cio letnią Gwarancję! – “nie pytamy o szczegóły po prostu wymieniamy na nowy”

Sprawne zamówienia i pomoc specjalistów

Grzejniki Pro-Term w odróżnieniu od konkurencji objęte są nie dwu-letnią, ale aż pięcioletnią gwarancją. Ponadto wszystkie zamówienia są realizowane w ciągu zaledwie kilku dni roboczych. Przy większych zamówieniach wysyłka jest darmowa. Wszystkie kaloryfery są starannie zapakowane do transportu, załączone są także elementy montażowe. Klient ma również prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Może również skorzystać z opcji wymiany, która z pewnością zostanie błyskawicznie przeprowadzona. Pracownicy firmy są najlepszymi specjalistami w dziedzinie grzejników. Doradzą w wyborze kaloryfera oraz zaoferują serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. 

Pro-Term – doskonałe grzejniki w bardzo atrakcyjnych cenach

Grzejniki Pro-Term są produktami najwyższej jakości w rewelacyjnych cenach. Przykładowo najtańsze grzejniki łazienkowe zaczynają się już od 179 zł. Zakupu można dokonać na stronie internetowej https://grzejniki-proterm.pl/ – pospiesz się, najniższe ceny na rynku, najwyższa możliwa jakość! Wyprzedaż 2020!