czyściwa przemysłowe

Czyściwa przemysłowe należą do jednych z najtrwalszych rozwiązań, jako produkty specjalistyczne i wielozadaniowe. Czyściwa są bardzo odporne na rozdzieranie, gdyż wykonane są w mocnej i wielowarstwowej strukturze.

Czym właściwie jest?

Czyściwo przemysłowe, jak nazwa wskazuje, służy do czyszczenia, lecz znacznie różni się od papierowych ręczniczków. Jego główną przewagą jest to, że jest o wiele skuteczniejsze, gdyż posiada właściwości absorpcyjne. Wytrzymałe, dwuwarstwowe, celulozowe czyściwo charakteryzuje się wysoką właśnie absorbcją płynów, dzięki czemu nadaje się do czyszczenia na mokro, wchłania doskonale tłuste substancje – jak oleje i smary. Pochłania zresztą wszelkie płyny,  doskonale sprawdzają się też przy użyciu detergentów, rozpuszczalników, a także wody. Czyściwem da się szybko osuszyć ręce, przetrzeć blaty i posadzki. Jest ono produktem jednorazowym, który po zużyciu – wyrzuca się.  W naszym asortymencie dostępne są czyściwa papierowe: celulozowe, makulaturowe i włókninowe, produkowane są z jednej, dwóch albo trzech warstw miękkiego i trwałego papieru bezpyłowego, dzięki czemu podczas czyszczenia nie pozostawiają nieestetycznych smug, co pozwala na uzyskanie czystych powierzchni, wolnych od wszelkich zabrudzeń.

Do jakich miejsc są dedykowane?

Wszystkie te właściwości i zalety, sprawiają, że oferowane przez nas czyściwa, są niezastąpione w różnego rodzaj fabrykach, warsztatach i laboratoriach, zakładach przemysłowych, miejscach pracy, instytucjach czy budynkach użyteczności publicznej, dosłownie wszędzie tam, gdzie utrzymanie odpowiedniej higieny i porządku to kwestia najważniejsza, ze względu na zdrowie oraz bezpieczeństwo osób przebywających. Specjalne, niepylące rodzaje czyściwa są też często użytkowane w zakładach gastronomicznych, które mają zaostrzone wymogi sanitarne.

Można go używać ze środkami chemicznymi, doskonale spełnia swoją w użytku domowym, jak i do stosowania w pubach, kawiarniach itp.

Wszystkie proponowane przez nas czyściwa przemysłowe wykonane są z najlepszych surowców, dzięki czemu są odporne na rozwarstwianie, przerywanie oraz przemakanie, a to sprawia, że gwarantują doskonałe efekty.