systemy nawodnień

LUPUS to firma specjalizująca się w zakładaniu i serwisowaniu automatycznych systemów nawadniania. Działamy na terenie woj. mazowieckiego (m.in. Jabłonna, Izabelin, Legionowo, Sochaczew). Oferowane przez nas systemy pozwalają na automatyzację procesu podlewania roślin i zieleni, co znacznie ułatwia ich pielęgnację. Automatyczne nawadnianie znajduje zastosowanie na dużych przestrzeniach, takich jak np. miejskie tereny zielone, obiekty sportowe, uprawy polowe, szklarnie, ale świetnie sprawdzają się również na działkach i przydomowych ogródkach.

Automatyczne nawadnianie – dlaczego warto?

System nawadniania składa się z różnych elementów, a jego sercem jest sterownik. To dzięki niemu  podlewanie nie wymaga obsługi, a program rozpoczyna się i kończy o wskazanej godzinie. Woda rozprowadzana jest równomiernie na całym terenie, a rośliny nawadniane są odpowiednią ilością i odpowiednim strumieniem wody. Montaż takiego systemu zwiększa skuteczność podlewania i pozwala utrzymać zieleń oraz rośliny w doskonałej kondycji. To nie tylko komfort pracy przy pielęgnacji ogrodu, ale również oszczędność czasu. Warto wspomnieć, że jest to rozwiązanie ekologiczne, które pozwala zredukować zużycie wody i zmniejszyć wydatki związane z podlewaniem.

Zakładanie i serwis nawodnień – LUPUS – Jabłonna

Zastanawiasz się nad instalacją systemu automatycznego nawadniania? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia! Przekonaj się, jak proste może być podlewanie roślin i pielęgnacja zieleni.

Oferujemy:

  • projektowanie i zakładanie nawodnień,
  • serwis systemów nawodnień,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i wsparcie na każdym etapie realizacji.

Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych i komercyjnych z miejscowości Jabłonna i okolic Warszawy.