meble kuchenne

Meble do kuchni stanowią przedmiot długotrwałych przemyśleń. Przede wszystkim zależy nam na ich funkcjonalności oraz dopasowaniu do stylu, w którym pragniemy urządzić pomieszczenie. Wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane meble kuchenne pozwolą stworzyć wyjątkowo gustowną przestrzeń, w której będziemy chętnie przebywać, gotować, rozmawiać, a nawet spędzać czas przy kawie z przyjaciółmi.

Meble do kuchni, na które możesz sobie pozwolić

Jeżeli na słowa: meble kuchenne odczuwasz stres, spowodowany obawą o spory koszt produktów, możesz odetchnąć. Zróżnicowana oferta mebli kuchennych, dostępnych w sklepach takich jak Edinos https://www.edinos.pl/meble-kuchenne w postaci gotowych zestawów oraz mebli modułowych, do samodzielnego montażu pozwala dobrać idealną opcję do naszych oczekiwań. Wybierz meble kuchenne, wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej, pokrytej warstwą lakieru w połysku lub macie. Takie meble do kuchni prezentują się doskonale, dostępne są w wielu odcieniach do wyboru oraz wykazują się dużą odpornością na zużycie.

Dodatki, które mają ogromne znaczenie

O efekcie frontów kuchennych decyduje nie tylko ich kolor oraz struktura. Bardzo ważne są dodatki w postaci uchwytów, blatu, listew maskujących oraz wykończenia bocznego ciągu szafek. Uchwyty w szafkach kuchennych mogą zostać dobrane w stylu minimalistycznym. Wtedy najlepiej skorzystać z opcji frontów frezowanych o efekcie bezuchwytowym lub zdecydować się na uchwyty stalowe. Uchwyty krawędziowe również stworzą doskonały efekt wizualny. Do mebli kuchennych w stylu rustykalnym świetnie pasują metalowe gałki, malowane proszkowo.

meble kuchenne

Meble do niewielkiej kuchni

Do małej kuchni warto dobrać gotowy zestaw mebli kuchennych lub samodzielnie skompletować szafki. Niezbędna będzie szafka pod mały zlewozmywak, a także co najmniej dwie szafki stojące i wiszące do przechowywania naczyń, a także produktów spożywczych. Warto wygospodarować maksymalną przestrzeń blatu roboczego. Meble kuchenne w małym pomieszczeniu, nieposiadające wystających uchwytów ułatwią korzystanie z kuchni. Jasny odcień frontów pozwoli optycznie rozjaśnić przestrzeń i dodać jej kilka centymetrów. Sprawdzi się jednolitość w doborze szafek i blatu. Kontrasty optycznie pomniejszą przestrzeń.

Meble kuchenne powinny doskonale komponować się z blatem roboczym oraz strefą nad szafkami stojącymi. Znakomity efekt uzyskamy, jeżeli uda się połączyć stylistykę blatu ze strefą nadszafkową. Nie należy zapomnieć o oświetleniu, które, jeżeli zostanie umiejętnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *