lazura do drewna

Otaczający nas świat pędzi do przodu, rozwija się, unowocześnia. W każdej dziedzinie naszego życia zachodzą zmiany. Czy jest chociaż jedna rzecz, która się nie zmienia? Okazuje się, że tak, nasz podziw dla drewnianych mebli. Wyobraź sobie plastik, szkło i jakieś inne sztuczne tworzywa. Czy chcesz się nimi otaczać? Spora grupa społeczeństwa na to pytanie odpowie krótko: NIE! Większość z nas lubi ozdabiać swój dom, tworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę, otaczać się naturą. Właśnie dlatego oprócz kupowania kwiatów doniczkowych i wpuszczania do domu dużej ilości światła, lubimy także otaczać się drewnianymi meblami. Mamy je w salonie, kuchni, a nawet w ogrodzie. Musimy jednak pamiętać, że są użyteczne i piękne, ale jednocześnie bardzo podatne na czynniki zewnętrzne. Właśnie dlatego należy objąć je szczególną ochroną. Oczywiście rozwiązaniem nie jest ich schowanie, przykrycie czy wyniesienie na śmietnik. Wystarczy jedynie pokryć je odpowiednią substancją, czyli tzw. lazurą. Najlepszym wyborem jest lazura firmy Remmers o czym piszemy poniżej.
Co to lazura? Co robi ta substancja? Chroni drewniane powierzchnie przed zmianami temperatury, wilgocią w powietrzu, promieniami UV, a także zwykłym brudem. W skrócie, Remmers chroni twoje meble zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz budynku. Po nałożeniu substancji ochronnej nie musisz martwić się o czynniki atmosferyczne i biologiczne!

Remmers – profesjonalne lazury do drewna

Firmę Remmers można scharakteryzować jako zespół osób doświadczonych w chronieniu powierzchni drewnianych. Właśnie ze względu na swoją pasję, pracownicy potrafią zaproponować najlepsze rozwiązania dla każdego i na każdą kieszeń. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdziesz lakiery, woski, bejce, lazury do drewna i oleje. Każda substancja jest przeznaczona do innych czynników oraz warunków, ale nie martw się, specjaliści z firmy Remmers pomogą ci podjąć najlepszą decyzję.
Dodatkowo, polecamy ci odwiedzenie strony internetowej firmy Remmers, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat wszystkich produktów. Oferta tego przedsiębiorstwa jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.
Przeglądając ofertę firmy Remmers zwróć uwagę zwłaszcza na lazury do drewna 3w1. Są one wyjątkowe, bowiem ich skład zawiera wszystko czego potrzebujesz – lazura, impregnacja oraz powłoka gruntująca w jednym produkcie. Przekonaj się sam o skuteczności lazury firmy Remmers, odwiedzając stronę mbksklep.pl!

HK-Lasur – zalety lazury 3w1

Lazura 3w1 to niezwykle trwała substancja, chroniąca każde drewno przez długi okres. Decydując się na ten produkt gwarantujesz sobie skuteczność, wydajność oraz oszczędność. Najważniejszą zaletą tego produktu jest jego skład. W przeciwieństwie do innych lazur, posiada trzy różne funkcje:
• substancja ta tworzy lazurę;
• produkt pozwala ci uzyskać właściwą powłokę gruntującą;
• nanosząc lazurę 3w1 na powierzchnię drewna, impregnujesz je.
Zauważ, że dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz pieniądze oraz czas, bowiem nie musisz dobierać trzech różnych substancji.
Lazury HK-Lasur 3w1 firmy Remmers nadają się do każdego rodzaju drewna i do każdej powierzchni. Co więcej, wystarczy tylko jedno krycie, żeby drewno było skutecznie chronione. A jak wiadomo, mniej zużytych lazury, to więcej pieniędzy w kieszeni!

Lazura HK-Lasur Grey Protect

Już sama nazwa wskazuje na nietypowość lazury Grey Protect. Jest to zwykła lazura, podobna do tych opisanych wyżej. Jest odpowiedzialna za ochronę drewna przed wodą, owadami czy promieniami UV, jest jednak dostępna w nietypowej palecie barw, tzn. w różnych odcieniach, ale tylko szarości! Dodatkowo, firma Remmers pozwala samodzielnie wymieszać barwy i uzyskać swój własny, niepowtarzalny i dość nietypowy odcień szarości!

Lazura Holzschutz-Creme

Masz dość kupowania substancji, które ściekają? Gdy pomyślisz o potrzebie zabezpieczania otoczenia przed lazurą to odechciewa ci się malować? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie! Firma Remmers z myślą o tobie oraz twoich potrzebach stworzyła lazurę w formie kremu. Zaletą takiego rozwiązania, oprócz szybkiego i czystego zabezpieczenia drewna, jest także ułatwienie dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Jeśli więc chcesz ochronić swoje meble przed grzybem, pleśnią czy żerem os, koniecznie odwiedź stronę mbksklep.pl