Portal budowlany Portal budowlany roboty budowlane Firmy budowlane. Usługi materiały zlecenia budowlane. Budownictwo fachowcy budowlani
Remonty Domik.pl

  Usługi budowlane
Szukasz fachowca? Łączymy klientów z • 752  firmami
Zlecenia budowlane
  o nas • Dodaj firmę • Zamów usługę • jak to działa • Cennik • regulamin • reklama • kontakt  • poleć nasdodaj do ulubionych  


budowa domu Budownictwo
Budowa domu 
Budownictwo 
Cennik usług budowlanych 
Czytelnia, bezpłatne artykuły 
Drewno budowlane 
Ekspert radzi 
Fachowcy budowlani 
Firmy budowlane 
Konferencje i szkolenia 
Kredyty mieszkaniowe i budowlane 
Materiały budowlane 
Nieruchomości 
Ogłoszenia budowlane 
Praca w budownictwie 
Prawo i przepisy budowlane 
Przetargi budowlane 
Pytania i odpowiedzi 
Składy budowlane 
Targi budowlane 
Usługi budowlane 
Usługi dla budownictwa 
Zlecenia budowlane 
Wynajem busów i autokarów

regulamin

REGULAMIN SERWISU Domik.pl
Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu Domik.pl.
Domik.pl udostępnia swój Serwis użytkownikowi (zwanemu dalej Użytkownik) odwiedzającemu internetowe strony Domik.pl. Korzystając z Serwisu, Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania postanowień poniższego Regulaminu.
Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się ze wszystkimi punktami niniejszego regulaminu.
1. Nadając zapytanie o usługę/wycenę użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią obowiązującego regulaminu i zaakceptuje wszystkie jego punkty.
2. Nadając zapytanie o usługę/wycenę użytkownik zobowiązuje się do wykorzystania Domik.pl zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, normami społecznymi i obyczajowymi, postanowieniami niniejszego regulaminu oraz zasadami Netykiety.
3. Użytkownik podający dane osobowe, oświadcza że są one zgodne z prawdą i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 z 1997 przez Domik.pl (Sylwester Szczygieł, 5048 W. Hutchinson Street, Chicago, IL 60641, U.S.A.) w celach promocji produktów oraz usług.
4. Serwis Domik.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie publikacji na odpowiedniej stronie serwisu Domik.pl.
5. Użytkownik/klient może złożyć i korzystać z dowolnej ilości zleceń na usługę romontowo-budowlaną w serwisie Domik.pl (pod warunkiem użycia każdorazowo innego email) i oczekiwać przesłania ich do firmy budowlanej zapisanej w tej samej kategorii.
6. Uzytkownik/firma budowlano-remontowa może zarejestrować swoją firmę bezpłatnie w każdej z kategorii pojazdów (pod warunkiem użycia każdorazowo innego email).
7. Serwis Domik.pl przesyła firmom budowlano-remontowym zlecenia wg wybranej kategorii pojazdów. Aby otrzymać zlecenia uzytkownik/firma budowlana winien uiścić opłatę i spełnić warunki zawarte w sekcji "cennik".
8. Domik.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji, uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji.
9. Bez podania przyczyny nie będą przesłane do firmy budowlano-remontowej, zapytania które:
- posiadają niepełne dane
- zawierają nieprawdziwe dane
- ich treść nie jest zgodna z niniejszym regulaminem
Strony: 1 2 Następna »
« powrót | drukuj
 


remont mieszkania Dom i remont
Architektura i projekty domów 
Bramy, ogrodzenia, garaże, podjazdy 
Dekoracja i aranżacja wnętrz 
Domy z drewna 
Elektryczność 
Fundamenty, ściany 
Instalacje budowlane 
Maszyny i urządzenia budowlane 
Narzędzia i sprzęt budowlany 
Ochrona domu, mienia - zabezpieczenia 
Ogrody i baseny 
Ogrzewanie - systemy grzewcze 
Okna i drzwi 
Producenci materiałów budowlanych 
Schody, podłogi, parkiety 
Stolarka budowlana 
Wentylacja i klimatyzacja 
Zimna i ciepła woda 
Ściany wewnętrzne, sufit 
Ścieki 
Stropy i dachy 
cennik usług budowlanych Budowa domu? Usługi budowlane, roboty budowlane, prace budowlane, firmy budowlane i zlecenia budowlane. Budownictwo mieszkaniowe. Wynajem narzędzi, wypożyczalnia sprzętu i maszyny budowlane. Firma budowlana i składy budowlane. Wykończenia wnętrz. Katalog firm budowlanych z: Warszawa Radom Mazowieckie, Łódź Łódzkie, Kraków Małopolskie, Wrocław Dolnośląskie, Poznań Wielkopolskie, Gdańsk Pomorskie, Szczecin Zachodnio-pomorskie, Bydgoszcz Toruń Kujawsko-Pomorskie, Lublin Lubelskie, Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Śląskie, Białystok Podlaskie, Gdynia Pomorskie, Kielce Świętokrzyskie i wszędzie pomiędzy w Twojej okolicy.
©2010 Grupa 3ES | Projekt: Agencja reklamowa | Powered by Quick.Cms
Przewóz osób - Wynajem autobusów - Wynajem autokarów - Meble na wymiar - Architektura wnętrz - Architekt wnętrz Kraków - Firma remontowa - Truskawki
Busy do wynajęcia Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Ta strona używa pliki cookies. Można je zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.